Türkiye'den Avusturya 'ya Mobilya Göndermek

     Avusturya' da ki evinizin mobilyalarını değiştirmek istiyorsunuz fakat Avusturya 'da ki mağazalardaki fiyatlar göz attığınızda muhtemelen fiyatların çok yüksek olduğunu fark edeceksiniz. . Ayrıca Avusturya da mobilyaların Türkiye de üretilen mobilyalardan daha kalitesiz olduğunu   biliyorsunuz. Türkiye de ki mobilyalar hem  kalite açısından hem de model ve çeşitlilik açısından Avusturya da ki mobilyalara göre açık ara öndedir.

     Türkiye 'de ki mobilyalar Avusturya 'da ki mobilyalarından farklı olarak dünyada ki trend tasarımlar takip edilerek tasarlandığı için daha çok çeşitlilik göstermekte ve standart mobilyaların önüne geçmektedir.

     Türkiye 'den mobilya almak ve evinize kadar teslimini sağlamak artık eskisi gibi,i zor değil.  Günlerce süren tır seferleri ,gümrükte ki uzun kuyruklar ve  uzun bekleyişler neredeyse artık yok.


Türkiye den aldığınız mobilyaları Avusturya ya göndermek için öncelikle bir dış ticaret firması ile anlaşmanız gerekmektedir . Aldığınız yeni mobilyaların faturalarını kendi adınıza değil de anlaştığınız dış ticaret firması adına kestirmeniz gerekmektedir. Çünkü  şahıslar kendi adlarına gümrükte işlem yapamazlar.  Biz evdenevetransport olarak hem nakliye hem de gümrük işlemlerini yaparak ve tır içerisinde tam kapsamlı olarak Türkiye'den satın aldığınız mobilyaları kapınıza kadar sorunsuz bir şekilde kısa zamanda teslim ediyoruz.


     Türkiye'den satın aldığınız mobilyaları ayrı firmalardan olması da hiç sorun değil. alışveriş yaptığınız firmalardan alıp bizim depomuzda ilk  1 ay ücretsiz bir şekilde depolayıp, sizin istediğiniz tarihte de çıkışını yapıp,kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Türkiye'de ki  trend mobilyalara göz atmak için partner firmamız olan  mobilyasayfasi.com  dan faydalanabilirsiniz.