Uluslararası Nakliyede Ambalaj nasıl olmalı

Gönderdi Editör 31/10/2016 Son 0 Talep

Uluslararası Nakliyede Ambalaj nasıl olmalı

 

Uluslararası Nakliyede Ambalaj nasıl olmalı Uluslarası Nakliyat hizmetinde en önemli unsurlardan biri eşya paketleme ve ambalajlama işlemleridir.nakle konu olan ürünlerin uluslarası nakliyatı sırasında standartlara uygun şekilde paketlenmesi ve hiç bir zaiyata uğramadan teslim edilmesi bu hizmetin odak noktasıdır.

EVDENEVETRANSPORT  olarak doğru ve en iyi olanı yerine  getirmek için eşyanın cinsine ve durumuna göre ambalajlama sistemini gerçekleştiriyoruz, evdenevetransport elemanlarına sürekli gerekli eğitimi vererek bu konularda bilinçli bir işlem uygulanması için gece gündüz çalışıyoruz..

Bu sayede eşyalarınızın muhafaza edilme ve nakil işlemleri en iyi şekilde yerine getirilmiş olur. Eşyaların en iyi şekilde muhafazası için evdenevetransport eşyalarınızı doğru şekilde ambalajlayıp paketlemektedir, eşyalarınız cinslerine göre guruplara ayrılır ve her bir eşya için cinslerine göre paketleme ve ambalajlama yöntemleri uygulanarak eşyalarınızın dış etkenlerden zarar görme eğilimleri o derece azaltılmış olur.

 

EŞYA PAKETLEME VE AMBALAJLAMA

 

Uluslararası evden eve nakliyat konusunda uzmanlık gerektiren bir hizmettir. yan yana iki apartman dan taşınmak bile yeterince zahmetli bir işlem ikençBunun Uluslararsı boyutta zararsız bir şekilde yapılması o derece zahmetli ve kavramlı bir hizmettir...

Örneğin Türkiyeden Almanyaya nakliye si yapılacak ürünlerin  cinsine göre ayırıp kutulara mı, balonlu naylona  mı streçe mi veya karton ambalajamı sarılırsa zaiyat görmeyeceği basit bir işlemmiş gibi görünsede uzmanlık gerektirir.Nakle konu olan ürünün binlerce kilometre yol yapacağını düşünecek olursak TIR içindeki sarsılmalardan indi bindilerden hasar görmemesi gerekir.

 

 

 

Evden eve nakliye konusunda yılların verdiği tecrübeyle uzmanlaşan firmamız nakliye sırasında.oluşabilecek her türlü problemi önceden görerek bunun önlemini en başından almak zorundadır.Bu yüzden ambalaj ve paketlemeye büyük önem vermekteyiz.Çünki biliyoruzki iyi paketlenmeyen nakliye sırasında hasar görecek bir ürünü nakletmenin de hiç bir anlamı olmayacaktır.

Kaynak:www.evdenevetransport.com

Talep Bırakın